Кав’ярня «БУНА»Дещо про кавуДещо про чайЯк нас знайти 

Ви не повірите –
з 8:00 до 10:00 еспресо на основі фірмової суміші «БУНА» -
5.00 грн.

Кав’ярня «БУНА»

Буна – назва кавового дерева, кави, провінції Ефіопії, церемонії приготування та споживання кави більшістю ефіопських діалектів. На одному з них кава звучить як «кава» (власне як і в Туреччині) - правда, несподівано? Ви маєте змогу скуштувати якісну каву (відбірні зерна арабіки) з самих відомих плантацій, з екзотичних місць, що зберегла унікальний вишуканий смак, обсмажена за класичними традиціями, вирощена, приготована та спожита у відповідності з віковим культурним різноманіттям. Ефіопія – країна походження кави сорту «Арабіка».

Буна – традиції створення напою кави. Очевидно, ви також зможете насолодитися десятками видів чаю, як традиційних, так і незвичних; багато етнічних напоїв. Це і білий, зелений, жовтий, червоний чаї, пу-ер. Спеціальні чаї. Зв’язані чаї. Трав’яні та фруктові суміші. Ми не дотримуємося пуританських вимог чайних церемоній. Проте ми дуже дбаємо про якість напою. Переконайтеся! Рідкісні способи приготування і подачі мате. Оцініть наше «прочитання» напою.

Крім кави та чаю ми пропонуємо швейцарське какао і гарячий шоколад (і не тільки для дітей), широкий вибір молочних коктейлів, якісне морозиво та фруктові десерти.

Наші тістечка не залишать Вас байдужими. Тільки заради цього варто завітати до нас.

У нас відсутні традиційні готові соки, проте є багатий фреш-бар.

Величезний асортимент смузі – в сучасному світі це і вітамінний сніданок-обід та засіб для схуднення. Це, зрештою, просто дуже смачно.

У нас нема алкоголю – скуштуйте натуральні безалкогольні коктейлі.

Прохолодні напої Вас здивують.

І повертаючись до кави. Ми готуємо каву практично всіма історично відомими способами. Ми готуємо її з кількох десятків найкращих сортів кави з усього світу. Ми готуємо безліч кавових напоїв. Ми надаємо Вам змогу самим змішувати сорти кави до її приготування. Створюйте власні суміші!