Кав’ярня «БУНА»Дещо про кавуДещо про чайЯк нас знайти 

Лапачо - 15.00 грн. за чайник.

Географія «Етнічних чаїв» - практично всі континенти.

«Етнічні чаї»

Мате

Сухе листя вічнозеленої рослини. Ну і як же без трошки кофеїну. Підтримує потрібний рівень адреналіну в крові, відновлює клітини, покращує пам'ять. Підсилює концентрацію уваги та активність. П’ється в любий час доби. Антисептична дія. Росте в Аргентині, Парагваї, Бразилії. Різні способи приготування. Ви будете здивовані


Калабаса - в ній (і не тільки) традиційно готують і п’ють мате

Бамбукова бомбілья

Металева бомбілья
Ройбуш

Ройбуш родом з Південно-Африканської республіки на північ від Кейптауна – культовий напій бушменів – був, є і буде. Не містить кофеїну, як не дивно, правда?! Потужний антиоксидант. При тривалому вживанні пом’якшує любі алергічні прояви. Абсолютно антиалергічний (наскільки це взагалі можливо) напій. Можна вживати і немовлятам. Має тільки голки, їх разом з гілочками червоного кольору і п’ємо. Крім ПАР ніде не хоче рости. Годиться як антидепресант, при нервових порушеннях, перевтомі, головних болях. Безпечно для гіпертоніків. Антибактеріальний, сповільнює процеси старіння. Краще пити в чистому вигляді. Спосіб і ритуал заварювання майже не має значення.

Медове дерево - ханібуш

Теж Південна Африка. Теж стебла і гілки. Нагадує тирсу дерева. Нею і є, разом з листям та квітами. Майже без запаху при заврюванні дає медовий аромат з фруктовим запахом. Виразний солодкуватий смак напою спричиняється не цукром. Згідно з міфами нібито має чудотворні властивості, приводить до тями ледь не мертвих. Дальній родич ройбуша. Сповільнює процеси старіння організму (антиоксиданти), перешкоджає виникненню ракових пухлин. Регулює високий кровяний тиск, лікує атеросклероз, діабет, катаракту, алергії, має високі гепатопротекторні властивості. Плантацій практично нема, збирається з природних місць розповсюдження.

Лапачо

І знову Аргентина, Парагвай, Бразилія, Мексика. Перу. Інки. Вони ж його називали «деревом життя». Лікували ним все. Виготовляється з внутрішньої кори дерева. Дерево живе до 700 років. Антивірусна та антипаразитична дія. При запальних процесах слизової кишкового тракту, жовчного пухиря, простати, поліпах кишковика, язвах кишкового тракту, артриті, діабеті, імпотенції, астмі. Дуже своєрідний на смак напій.

Списи Ку Дін

І знову Китай. Унікальний гіркий «чай» виготовлений за найдавнішою технологією з молодого листя дерева Ту у вигляді списів є лідером китайської медицини. До цього роду рослин належить і мате. Має протизапальний ефект, виводить отрути та очищує організм. Напій з молодих листя дерева Ту – один з фаворитів китайської медицини. Може бути успішно застосований для лікування нікотинової та алкогольної залежності, ожиріння, гіпертонії та, одночасно, гіпотонії. Після заварювання листя придатні для їжі. Сприяє омолодженню організму та схудненню. Температура води – не більше 80 градусів.